fbpx

Auto elektryk Warszawa

auto elektryk warszawa

auto elektryk warszawa

Warszawa i okolice

AUTO ELEKTRYK WARSZAWA – elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Aby wezwać elektryka zadzwoń pod tel. 697-598-149. Dysponujemy także stacjonarnym warsztatem.

auto elektryk warszawa

Auto elektryk Warszawa

Potrzebujesz pomocy elektryka samochodowego? Jeżeli zauważyłeś niepokojące objawy, świadczące o usterce w aucie – zadzwoń pod numer tel. 697-598-149.

Nasi elektrycy samochodowi dojadą do Ciebie zaraz po otrzymaniu zgłoszenia i naprawią Twoje auto w Twojej lokalizacji.

AUTO ELEKTRYK WARSZAWA – JAK PRACUJEMY?

Zgłoszenia o usterce elektrycznej w aucie przyjmujemy telefonicznie, pod numerem tel. 697-598-149. Nasi specjaliści podczas rozmowy pytają Klientów o objawy, a następnie przedstawiają wstępną diagnozę oraz szacowany koszt naprawy i koszt części. Jeżeli Kierowca jest zdecydowany na naprawę, wówczas prosimy o podanie swojej lokalizacji i dojeżdżamy specjalistycznymi pojazdami mobilnego warsztatu samochodowego na miejsce usterki.

Elektrycy po przyjechaniu we wskazany adres wykonują kompleksową diagnostykę pojazdu, dzięki czemu mogą postawić ostateczną diagnozę, która zazwyczaj pokrywa się z pierwszymi podejrzeniami. Ostateczna diagnostyka mechaniczna i elektryczna zawsze przedstawiana jest Klientowi przed rozpoczęciem pracy. Jeżeli Klient ostatecznie nie zdecyduje się na naprawę – wówczas ponosi jedynie koszt diagnostyki i dojazdu specjalisty. Po przedstawieniu Klientowi zlokalizowanego problemu w aucie przystępujemy do naprawy na miejscu, dzięki czemu Klienci oszczędzają czas i pieniądze, które w innym przypadku musieliby przeznaczyć na usługę holowania auta do stacjonarnego serwisu.
Wykonane przez nas usługi pisemnie potwierdzamy, aby Klienci czuli się bezpiecznie.

AUTO ELEKTRYK WARSZAWA – GODZINY PRACY

Nasi elektrycy i mechanicy pełnią dyżury w dzień i w nocy. Pracujemy w godz. 9:00-23:00, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na pomoc niezależnie od pory dnia lub nocy.

AUTO ELEKTRYK WARSZAWA – USŁUGI ELEKTRYCZNE M.IN.:

– Diagnostyka komputerowa;

– Naprawa, wymiana i regeneracja alternatorów;

– Naprawa, wymiana i regeneracja rozruszników;

– Naprawa liczników i wyświetlaczy;

– Diagnostyka poboru prądu;

– Naprawa wiązek elektrycznych;

– Naprawa i wymiana silników wycieraczek;

– Naprawa świateł;

– Diagnoza i wymiana bezpieczników;

– Naprawa sterowników;

– Autoalarmy i zabezpieczenia.

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela.

Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.