fbpx

Elektryk samochodowy Warszawa

elektryk samochodowy warszawa

elektryk samochodowy warszawa

Kontakt:
Tel. 511 511 700
Mail. biuro@besthol.pl
Godziny pracy:
Pon – Pt 9:00-23:00
Sob – Nd 9:00-23:00
Adres:
Warsztat: ul. Herbowa 23, Warszawa Bielany
Naprawy z dojazdem: Warszawa i okolice

Elektryk Samochodowy Warszawanaprawy elektryczne wykonywane z dojazdem do Klienta i na stacjonarnym warsztacie samochodowym. Kompleksowa diagnostyka usterek elektrycznych i elektronicznych oraz profesjonalna naprawa.

Elektryk samochodowy Warszawa 1

Elektryk Samochodowy Warszawa – OPINIE:

Opinie znaleźć można na naszej wizytówce w mapach GooglePodobny obraz  TUTAJ LINK i na Facebooku Podobny obraz TUTAJ LINK


OFERUJEMY ELEKTRYKĘ SAMOCHODOWĄ – NAPRAWY AUT Z DOJAZDEM DO KLIENTA I NA WARSZTACIE

ELEKTRYK SAMOCHODOWY WARSZAWA – zakres wykonywanych przez nas napraw elektrycznych i elektronicznych jest szeroki. Zajmujemy się m.in. kompleksową diagnostyką usterek oraz wymianą: akumulatorów, rozruszników i alternatorów, wentylatorów chłodnicy, dmuchawy wnętrza, naprawą świateł i silników wycieraczek, a także wiele innych. Cały zakres wykonywanych przez nas napraw elektrycznych znajduje się: TUTAJ

Elektrykę i elektronikę samochodową wykonujemy z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic (tzw. mobilny serwis), a także na stacjonarnym warsztacie samochodowym. W przypadku nagłej awarii auta – elektrycy są w stanie dojechać na miejsce awarii i wykonać diagnostykę oraz naprawić usterkę od ręki.

Przed każdą naprawą wypisujemy protokół potwierdzający wykonywane czynności, a po przeprowadzonej diagnostyce informujemy Klienta o przyczynie awarii i kosztach naprawy. Proponujemy części różnych producentów, aby Klient sam zadecydował o jakości montowanych podzespołów. Klienci mogą również przyjechać z własnymi częściami. Po akceptacji Klienta – rozpoczynamy naprawę.

pomoc drogowa warszawa

Elektryk samochodowy Warszawa 2


Pracujemy w godzinach od 9:00 do 23:00 przez wszystkie dni tygodnia. Dzięki temu elektrycy i elektronicy są w stanie pomóc przy niespodziewanej awarii auta nawet w późnych godzinach wieczornych. Aby wezwać elektryka na miejsce awarii wystarczy zadzwonić i poinformować o objawach świadczących o usterce. Elektryk ustali najwcześniejszą możliwą godzinę przyjazdu i na miejscu zdiagnozuje, co jest przyczyną awarii oraz rozpocznie procedurę naprawczą, aby Klient mógł ruszyć w dalszą drogę.


JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryk Samochodowy Warszawa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Mechanik

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Tarchomin, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.