fbpx

Alternatory Warszawa – części i montaż

Besthol wymiana alternatorów Warszawa, regeneracja alternatorów Warszawa, mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta 24h/7

Besthol wymiana alternatorów Warszawa, regeneracja alternatorów Warszawa, mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta 24h/7

Warszawa i okolice

ALTERNATORY WARSZAWA – wymiana alternatora z dojazdem do Klienta. Regenerowane i nowe alternatory dostępne od ręki z Gwarancją i wymianą. Zadzwoń pod tel. 697-598-149BESTHOL wymiana alternatora warszawa naprawa alternatorów warszawa Alternatory Warszawa

ALTERNATORY WARSZAWA:

Potrzebujesz nowego alternatora w dobrej cenie z gwarancją? A może chcesz zregenerować alternator? Zadzwoń do nas, a my telefonicznie wycenimy Ci nowy lub regenerowany alternator wraz z montażem. Następnie jeśli zdecydujesz się na naprawę – PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE I WYMIENIMY ALTERNATOR NA NOWY LUB REGENEROWANY w dowolnej części Warszawy oraz przekażemy pisemną gwarancję.

Teraz aby wymienić alternator nie musisz holować samochodu do warsztatu!
Nasi mechanicy i elektrycy dojadą do Ciebie i naprawią pojazd pod domem, pod biurem lub na drodze. Aby wezwać mechanika lub elektryka samochodowego wystarczy zadzwonić pod tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń).

Naprawa alternatorów, akumulatorów i rozruszników z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy specjalisty – Zadzwoń pod tel. 697-598-149
Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie i naprawią Twoje auto we wskazanym przez Ciebie miejscu niezależnie od pory dnia lub nocy.


Jak działamy?

Usługi realizujemy mobilnie z dojazdem do Klienta lub na naszym stacjonarnym warsztacie samochodowym. Posiadamy specjalistyczne pojazdy mobilnego warsztatu samochodowego z kompleksowym, profesjonalnym wyposażeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić każdą naprawę pojazdu na drodze lub pod domem Klienta. Nasi specjaliści – mechanicy i elektrycy samochodowi już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego przeprowadzają krótki wywiad z klientem, pytając o objawy usterki. Dzięki temu jesteśmy w stanie od razu przedstawić wstępne koszty naprawy pojazdu, postawić wstępną diagnozę (którą zawsze potwierdzamy po przeprowadzeniu bezpośredniej diagnostyki pojazdu) i poinformować o czasie oczekiwania na naszego mechanika lub elektryka samochodowego. Klienci korzystający z naszych usług zawsze znają ostateczne koszty związane z naprawą przed przystąpieniem mechanika do pracy.

Usługi mobilne to nowoczesne podejście do mechaniki, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze Klienta. Mechanicy przyjeżdżają we wskazane miejsce zawsze o ustalonej godzinie i wykonują naprawy na miejscu, mając ze sobą odpowiednie części (np. nowe lub regenerowane alternatory zgodnie z prośbą Klienta). Dzięki temu Klienci nie muszą dojeżdżać do stacjonarnego serwisu i czekać w kolejce na naprawę, a następnie wracać w korkach do domu. Co więcej – pracujemy od 9:00 do 23:00 przez 7 dni w tygodniu! Na montowane przez nas części udzielamy gwarancji i jesteśmy w stanie naprawić pojazd w dowolnym miejscu, przez co Klienci unikają konieczności holowania auta.

Nasze usługi to m.in.:

 • Naprawa alternatorów Warszawa;
 • Regeneracja alternatorów Warszawa;
 • Montaż alternatorów Warszawa;
 • Naprawa, regeneracja i montaż akumulatorów Warszawa;
 • Naprawa, regeneracja i montaż rozruszników Warszawa;
 • Naprawy mechaniczne i elektryczne pojazdów z dojazdem do Klienta;
 • Pomoc w sytuacji źle zatankowanego paliwa (osuszanie baku, wypompowanie paliwa);
 • Pomoc drogowa i auto holowanie;
 • Diagnostyka komputerowa.

GWARANCJA:

Udzielamy gwarancji na montowane przez nas części (alternatory, akumulatory, rozruszniki). Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni jakości regenerowanych i nowych podzespołów, które wymieniamy w ich pojazdach.
Zawsze przedstawiamy Klientom kompleksową wycenę zarówno nowych części – akumulatorów, alternatorów i rozruszników, jak i tych regenerowanych. O tym, czy montowana część będzie regenerowana, czy też nowa – zawsze decyduje ostatecznie Klient.


JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Alternatory Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

 • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

 • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

 • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

 • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.