fbpx

AKUMULATORY – Gwarancja i Montaż

akumulatory

akumulatory

AKUMULATORY – CZYNNE CODZIENNIE W GODZ. 9:00-23:00
KONTAKT:
 511 511 700

Potrzebujesz nowego AKUMULATORA w DOBREJ CENIE z GWARANCJĄ I MONTAŻEM? Zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700, a my telefonicznie wycenimy Ci nowy akumulator wraz z montażem. PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE I WYMIENIMY AKUMULATOR w dowolnej części Warszawy oraz przekażemy pisemną gwarancję. Prowadzimy też stacjonarny warsztat. Zapraszamy do skorzystania z usług mobilnych lub do odwiedzenia stacjonarnego serwisu na ul. Herbowa 23 w Warszawie.

akumulatory warszawa

OFERTA:

Nowe akumulatory różnych producentów
Wymiana akumulatora z dojazdem na terenie Warszawy
– Stacjonarny serwis samochodowy ul. Herbowa 23
Kompleksowa diagnostyka usterki

ZALETY:

– Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00 
– Montaż z dojazdem we wskazane miejsce w Warszawie
– Pisemna gwarancja na akumulator
– Akumulatory do aut wszystkich marek

KONTAKT

Tel. 511 511 700


Wykonujemy kompleksowe usługi diagnostyki  i wymiany podzespołów z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy, a także w stacjonarnym serwisie samochodowym, mieszczącym się przy ulicy Herbowa 23 w Warszawie. Wykonujemy diagnostykę usterki, a następnie wyceniamy części i podajemy koszt naprawy. Zawsze informujemy o całkowitych kosztach naprawy przed przystąpieniem do wymiany np. akumulatora (tj. podajemy koszt nowego akumulatora oraz koszt montażu).

Wykonujemy naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, aby nie narażać Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w warsztacie. Nasi mechanicy są dostępni pod telefonem we wszystkie dni tygodnia od od 9:00 do 23:00, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy.

Teraz aby naprawić auto nie musisz holować samochodu do warsztatu!
Nasi mechanicy dojadą do Ciebie i naprawią pojazd pod domem, pod biurem lub na drodze. Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod  tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).

 Akumulatory Warszawa – GWARANCJA:

Udzielamy gwarancji na montowane przez nas akumulatory.
Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni jakości
montowanych przez nas podzespołów.

Zawsze przedstawiamy Klientom kompleksową wycenę zawierającą
koszt wymiany/naprawy oraz koszt nowej części.

Dajemy Klientom możliwość wyboru części z uwzględnieniem
kilku producentów.


Akumulatory Warszawa – KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy – zadzwoń pod

Tel. 511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

 

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.