CENNIK

Pomoc drogowa
Holowanie, Transport

Jeżeli potrzebujesz szczegółowej wyceny i precyzyjnej diagnostyki skontaktuj się z nami! Zadzwoń do nas pod numer telefonu: 697-598-149. Działamy przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Czuwamy nad Twoim bezpieczeństwem i pomożemy Ci bez problemu dojechać do celu.

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, a każda usterka wymaga innego nakładu pracy, dlatego bardzo ciężko jest nam wskazać ostateczną cenę Twojej naprawy. Mamy na to rozwiązanie! Skontaktuj się z nami telefonicznie i zapytaj o ostateczną cenę niezależnie od pory dnia lub nocy. Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę, po której będziemy mogli oszacować ostateczne koszty naprawy dla Ciebie.

POMOC DROGOWA, HOLOWANIE TRANSPORTCENA NETTO
Holowanie auta na terenie Warszawyod 120 zł
Holowanie auta w trasie1 km od 1,40 zł
Holowanie auta z autostradyod 180 zł
Transport motocykli, quadów w Warszawieod 100 zł
Awaryjne otwieranie auta na terenie Warszawyod 130 zł
Uruchamianie auta z rozładowanym akumulatoremod 100 zł
Dowóz paliwa do Klientaod 80 zł
Wymiana koła na terenie Warszawieod 50 zł
Zmiana koła w trasieod 90 zł

Mechanika samochodowa
Elektryka i Elektronika

Wszystkie naprawy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne wyceniamy indywidualnie. Każdy pojazd to zupełnie inny przypadek. Precyzyjnie diagnozujemy usterkę, a następnie przedstawiamy Klientowi wycenę. Sporządzamy protokół i rozpoczynamy pracę nad usunięciem usterki. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia.

Przez 24h świadczymy fachową pomoc w zakresie holowania i transportu samochodów. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, który poradzi sobie w każdych warunkach. Specjalizujemy się także w holowaniu motocykli, quadów i maszyn. Nasze doświadczenie i sprzęt wysokiej klasy są gwarancją jakości naszych usług. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 697-598-149 TELEFON CZYNNY JEST PRZEZ CAŁĄ DOBĘ WE WSZYSTKIE DNI TYGODNIA

Blacharstwo
Lakiernictwo

Blacharstwo i lakiernictwo wyceniane jest indywidualnie. Prowadzimy naprawy lakiernicze i blacharskie samochodów osobowych i dostawczych. Naprawiamy auta powypadkowe oraz otarcia, zadrapania i zarysowania powłok lakierniczych. Specjalizujemy się również w polerowaniu lakieru samochodowego, odnowie i regeneracji powłok lakierniczych. Pracują z nami wykwalifikowani lakiernicy i blacharze samochodowi. Świadczymy usługi na terenie Warszawy.

Usługi blacharsko-lakiernicze: Blacharstwo samochodów osobowych i dostawczych, Lakierowanie samochodów osobowych i dostawczych, Odnowa lakieru, Polerowanie karoserii, Stylizacja zewnętrzna pojazdów, Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia, Zabezpieczenie antykorozyjne profili zamkniętych


ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń: 697-598-149

Pomoc drogowa holowanie transport, mobilny warsztat samochodowy, mechanik i elektryk samochodowy Warszawa

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu i odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin oddania auta biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W tracie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle ustalonej kwoty.

GODZINY PRACY:

Usługi takie jak mechanika i elektryka samochodowa oraz pomoc drogowa holowanie transport świadczymy całodobowo. Pracujemy w systemie 24h/7, aby niezależnie od pory dnia i nocy pomagać w przypadku nagłych awarii. Stacjonarny warsztat otwarty jest w godzinach: 9:00-23:00

Chcąc wezwać naszego specjalistę (mechanika, elektryka lub kierowcę auto lawety) wystarczy zadzwonić pod całodobowy numer kontaktowy 697-598-149 i zgłosić usterkę w aucie.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Usługi mechaniki i elektryki samochodowej oraz pomocy drogowej świadczymy mobilnie z dojazdem do Klienta, dlatego podczas przyjmowania każdego zlecenia zawsze pytamy o podanie lokalizacji auta, które uległo usterce.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich Kierowców, którzy mają problem ze swoim autem i potrzebują profesjonalnej pomocy. Do współpracy zapraszamy również firmy, które posiadają floty samochodowe i potrzebują fachowej pomocy przy bieżącej obsłudze pojazdów. Zależy nam na satysfakcji każdego Klienta i cieszymy się, kiedy z zadowoleniem odbieracie swoje naprawione auta. Zależy nam na tym, aby każdy Klient mógł bezpiecznie ruszyć w dalszą drogę. – EKIPA BESTHOL

Na mapach Google znajdziesz szczegóły dojazdu oraz opinie. Kliknij TUTAJ